تلفن:  ۴۲۲۳۲۳۹۳-۰۴۴
فکس: ۴۲۲۲۶۱۱۱-۰۴۴

درباره ما

خانهدرباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت فنی و مهندسی احمدی زر در سال 1384 جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی، فروش، تعمیر و راه‌اندازی تجیهزات سیستم‌های تهویه مطبوع ، سردخانه و استخر توسط آقای مهندس کامران احمدی زر در شهرستان مهاباد تأسیس گردید.

اکنون بعد از 16 سال تجربه اندوزی کماکان بر میثاق اولیه خود (تعهد، تخصص، مشتری مداری و ارتقاء کیفیت خدمات) پایبند بوده و در راستای میل به اهداف عالیه‌ی خود که همانا ارائه خدمات فنی کارفرما و جلب اعتماد عمومی به لوگوی شرکت، جذب متخصصین و تکنسین‌های مجرب و کاردان را در اولویت قرار داد. این شرکت با توکل به استعانت الهی و پشتکار، مدیریت و  پرسنل کاردان و با حمایت و پشتیبانی پدر بزرگوارشان همچون گذشته در جهت آبادانی و رونق اقتصادی کشور و ارائه‌ی خدمات به هموطنان عزیز، با استفاده از علم و تکنیک و متخصصان متعهد میثاق ملی خود را جلایی دوباره می‌بخشد تا همچنان امین و مورد اعتماد عموم باقی بماند.

 

حوزه فعالیت‌های شرکت

  1. مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تهویه مطبوع (چیلر، هواساز، فن‌کویل، داکت اسپلیت، کولرگازی، موتورخانه و …)
  2. مشاوره، طراحی و اجرای استخرهای خانگی و عمومی، سونا و جکوزی
  3. مشاوره، طراحی و ساخت سردخانه‌های زیر صفر و بالای صفر و یخچال‌های 40-

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر پیشرو در صنعت تهویه مطبوع کشور

شرکت فنی و مهندسی احمدی‌زر با اندیشه‌ای مبتنی بر دستیابی به سازمانی پیشرو و تاثیرگذار در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع، استخر، جکوزی و سردخانه به ارزش‌های زیر عمیقاً متعهد است:

  1. کارآفرینی
  2. ارزش آفرینی برای ذی‌نفعان
  3. متعهد به کیفیت، دانش و اخلاق حرفه‌ای
  4. نوآوری در خدمات
لوگو copy

محمد آهمند

طراح و مدیر پروژه های HVAC

تیم ما

کامران احمدی‌زر

مدیر شرکت
کاک کامران

تیم اجرایی

SAVE_۲۰۲۱۱۱۰۳_۱۰۰۶۴۴ - Copy (2) - Copy

خدمات ما

چیلر

ساخت، راه‌اندازی و تعمیر

چیلر به دستگاهی گفته می‌شود که بر اساس سیکل تبرید تراکمی یا جذبی عمل می‌کند و با جذب گرما از سیال واسط (معمولا آب) باعث سرد شدن آن می‌شود. سپس با انتقال آب سرد شده به مبدل تجهیزات تهویه مطبوع مانند فن کویل و هواساز باعث ایجاد سرما در ساختمان‌ها، مراکز تجاری، ادارات، سالن‌های ورزشی و برج‌های مسکونی می‌شود.

مشاهده بیشتر

هواساز، داکت اسپلیت و فن‌کویل

تولید، راه‌اندازی و تعمیر

هواساز یکی از تجهیزات تهویه مطبوع است که وظیفه آن ایجاد جریان هوا با دما، رطوبت و کیفیت مناسب است. هواساز هم می‌تواند به عنوان سیستم سرمایشی و هم به عنوان سیستم گرمایشی مورد استفاده قرار گیرد. هواساز معمولاً بر اساس ابعاد و قدرت هوادهی تقسیم‌بندی می‌شود؛ مثلاً هواسازهای صنعتی، هواسازهای آپارتمانی، هواسازهای خانگی و هواسازهای کوچک و ...

مشاهده بیشتر

آیس بانک

تولید، راه‌اندازی و تعنمیر

آیس بانک (Ice Bank) سیستم ذخیره سازی انرژی برودتی یخ می باشد که به منظور بهینه سازی مصرف انرژی که در تهویه برودتی مطبوع و برودتی صنعتی و حتی در سرمایش واحدهای مسکونی ، تجاری و اداری ، در کنار چیلر تراکمی به منظور کاهش مصرف برق مورد بهره برداری قرار میگیرد. همچنین این سیستم، مشخصاً در صنایع غذایی به خصوص صنایع لبنیات نیز بسیار پر کاربرد بوده و در فرآیندهای مختلف تولیدات لبنی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر

استخر، جکوزی و سونا

طراحی، راه‌اندازی و تست

با عنایت خداوند و تکیه بر تجربه‌ی کسب شده و تطابق تجربیات با استانداردهای روز و رفرنس‌های معتبر و همچنین مبانی آکادمیک و با بهره‌گیری از تخصص پرسنل خود و استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته سبب گردید در طراحی، اجرا و راه‌اندازی استخرهای سرپوشیده و روباز، جکوزی و سونا و با طراحی‌های مدرن اطمینان خاطر شما عزیزان را به ارمغان آورد و در پروژه‌های مختلف سربلند بیرون آمده و قدمی هرچند کوچک در اجرای استاندارد و اصولی صنعت اماکن آبی برداریم.

مشاهده بیشتر

سردخانه و یخچال‌های 40-

اجرا، تست و راه‌اندازی

سردخانه‌ها به عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین تجهیزات انجماد و نگهداری مواد غذایی مطرح هستند. دما، رطوبت و میزان اکسیژن موجود در سردخانه تأثیر مستقیم و مهمی در کیفیت و مدت زمان نگهداری مواد غذایی دارد. در ساخت سردخانه برای جلوگیری از هدر رفت انرژی، تمامی وجوه اتاقک سردخانه می‌بایست عایق شود. نوع و ضخامت عایق تأثیر بسیار مهمی در جلوگیری از اتلاف انرژی و افزایش عمر سیستم برودتی و در نتیجه پیشگیری از فساد و خرابی مواد نگهداری شده دارد.

مشاهده بیشتر

موتورخانه

طراحی، راه‌اندازی و تعمیر

موتورخانه مهمترین جزء سیستم تاسیساتی هر ساختمان است که نحوه اجزا و عملکرد آن تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت ساختمان و آسایش ساکنین دارد. موتورخانه حرفه‌ای به موتورخانه‌ای گفته می‌شود که در بهترین حالت ممکن مطابق با محاسبات و طراحی‌ها، عمل کند.

مشاهده بیشتر
0
پروژه شرکتی
0
پروژه پتروشیمی
0
پروژه نیروگاهی
0
پروژه ساختمانی